קידום אתרים באילת

מה החשיבות של קידום אתרים לפי מבנה דף?

קידום האתרים הוא תחום גדול ורחב למדי, אך חשוב לזכור שאחד מעקרונות המפתח שלו, הוא השמירה על מבנה דף נכון. העקרונות של קידום אתרים לפי מבנה דף באים להבטיח שבסופו של יום, כשגוגל יגיע ויסרוק את האתר שלכם – הוא ימצא אתר אופטימלי וטוב שיהיה לו נוח לסרוק – מה שכמובן יסייע בקידום של האתר כלפי מעלה בתוצאות החיפוש. מבחניה זו, למבנה הדף יש השפעה קריטית על הצלחת הקידום.

כמה עקרונות שכדאי להכיר

כך למשל, עקרון חשוב מאד של קידום אתרים לפי מבנה דף הוא כתיבה מתאימה של טקסט. בעלי אתרים רבים משאירים למשל את דף הכניסה לאתר שלהם כמעט נטול טקסט, מתוך מחשבה שרוב הטקסט צריך להיות בדפים הפנימיים – אלא שאם אין טקסט כמעט בדף הכניסה, הפסדתם סריקה טובה לדף המרכזי ביותר באתר שלכם!

עוד עקרון חשוב של קידום אתרים לפי מבנה דף, נוגע לחוק השלוש לחיצות – אם דרך הדף עצמו אי אפשר להגיע בשלוש לחיצות לכל מקום אחר באתר שלכם והדבר לא ברור ומובן – הרי שיש לכם כאן בעיה שחשוב לתקן.

יש עוד המון דוגמאות

נגענו על  קצה המזלג בסוגיה של קידום אתרים לפי מבנה דף, וראינו איך דברים קטנים לכאורה הם בעלי השפעה אדירה. על כן, כדאי לפנות לחברת קידום אתרים, שתסייע לכם לתכנן בצורה טובה את מבנה הדפים באתר שלכם.

דילוג לתוכן